Apartamenty Elegant. Dlaczego my?

Komfort i wygoda

Zespół mieszkalno-apartamentowy "Elegant" jest kompleksem samodzielnych mieszkań, zlokalizowanym w historycznej części krakowskiego Śródmieścia zwanej Kazimierzem. Położony jest przy alei z szerokim pasem zieleni, który od końca XIX wieku nosi nazwę "Planty Dietlowskie", w dwupiętrowej kamienicy oddanej do użytku w 1884 roku.

Wybudowana w stylu eklektyczno-modernistycznym kamienica początkowo była własnością rodziny Trigerów. W wyniku sprzedaży w 1947 roku przeszła na własność rodziny Wylęgałów i pozostaje w jej rękach do chwili obecnej.

W latach 1999-2000 staraniem współwłaścicieli budynku kamienica została rozbudowana i zmodernizowana. W miejscu dotychczasowej oficyny wybudowano nową, trzypiętrową, z pięcioma samodzielnymi, komfortowymi mieszkaniami (apartamentami). Wyremontowano dziedziniec przywracając mu dawną świetność.

Powstały kompleks, obejmuje 9 samodzielnych apartamentów - pokoi gościnnych, w których może mieszkać łącznie 28 osób. Mieszkania są starannie wykończone i komfortowo wyposażone. W każdym z nich jest toaleta, łazienka z natryskiem i kuchnia samoobsługowa z pełnym wyposażeniem. Pokoje są elegancko i wygodnie umeblowane. Udostępnione jest również łącze internetowe o dużej przepustowości.


Apartamenty Elegant. Dlaczego warto.

Dogodna lokalizacja

Kompleks usytuowany jest przy ulicy Dietla 81. Budynki otaczają piękny kwiatowy dziedziniec. Wyjście do Śródmieścia prowadzi przez zabytkową bramę.

Przestronnny hall

W większości apartamentów-pokoi gościnnych znajduje się przestronny przedpokój (w niektórych przyjęto rozwiązanie amfiladowe) łączący wszystkie pomieszczenia.

Wygodne sypialnie

We wszystkich pokojach na Gości czekają wygodne łóżka, przy nich nocne stoliki z lampką, przestronne szafy garderobiane i półki.

Telewizja Cyfrowa

Możemy zająć miejsca przy stole, na wygodnych krzesłach i obejrzeć program w telewizji satelitarnej lub posłuchać lokalnego radia.

Komfortowe pokoje

Okna jasnych i funkcjonalnych pokoi wychodzą na ulicę Dietla lub na dziedziniec. W wystroju wnętrz dominują spokojne, pastelowe kolory.

Eleganckie łazienki

Łazienkę wyposażono w umywalkę i prysznic. Nie zapomnieliśmy również o nagrzewnicy powietrza, szafeczce kosmetycznej, dużym lustrze z półką i wieszakach na ręczniki. Całość wieńczy odpowiednie oświetlenie i staranne glazurowe wykończenie.

Funkcjonalne kuchnie

Kuchnia wyposażona jest w podwójny zlew z ociekaczem, kuchenkę elektryczną, suszarkę, lodówkę oraz szafki z szufladami.

Wi - Fi

Każdy z apartamentów posiada postęp do bezprzedowowego internetu o dużej przepustowości.

Rezerwacja

Szeroki wybór pokoi w naszym standardzie.
Zapraszamy do dokonania rezerwacji.

Nasza lokalizacja

Nasza lokalizacja - zobacz